Aura a orgonity

Aura a orgonity

Počuli ste už o orgonitoch? Viete ako pôsobia?

Okrem toho, že dokážu čistiť priestor od elektromagnetického smogu a geopatogénnych zón, dokážu ovplyvniť aj elektromagnetický obal človeka - auru, čistia a harmonizujú čakry. V našom šúdiu sme vyskúšali pôsobenie orgonitu na auru.

aura bez orgonitu Prvá aurafoto je klasická fotografia aury s momentálnym stavom čakier a farieb vo všetkých vrstvách aury. Základná farba, ktorá zodpovedá osobnosti klienta bez pôsobenia orgonitu, je oranžová. Na grafe úrovne energií je možné vidieť farebné stĺpce v rôznej výške, ktoré ukazujú stav energie v rozličných častiach tela: modrý stĺpec - hlava, zelený stĺpec - hruď s ramenami, tyrkysový stĺpec - žalúdok a celá drieková časť, červený stĺpec - panva. aura bez orgonitu

aura s orgonitom Druhá aurafoto vznikla po 10 minútovom pôsobení orgonitu, ktorý sme priložili na rôzne časti tela. Výsledok je veľmi zaujímavý. Nielenže sa zmenili farby vo všetkých vrstvách aury, ale zmenila sa aj základná, t.j. vrstva najbližšia k fyzickému telu, ktorá charakterizuje povahu a vlastnosti človeka, v tomto prípade na žltú. aura s orgonitom

Zmena farieb v ostatných vrstvách aury je samozrejmá, pretože je vždy výsledkom nášho myslenia, konania a emócií. Zároveň pri porovnaní druhého grafu úrovne energií s grafom z prvého fotenia je vidieť, ako sa stĺpce stavu energií v menovaných častiach tela priblížili do jednej roviny.

Prečítajte si viac informácií a pozrite si video o tom,
ako prebieha fotografovanie aury v našom ŠTÚDIU AURA FOTO.

Je teda zrejmé, že orgonity majú vplyv na človeka, dokážu pozitívne ovplyvniť jeho energetické toky a čo je najdôležitejšie, dokážu ich harmonizovať.

Máte záujem o kúpu orgonitu?

Toto je ukážka niekoľkých druhov orgonitov.

CENY VYBRANÝCH DRUHOV ORGONITOV:

Ceny zobrazených orgonitov nájdete TU

Ak máte záujem o niektorý z orgonitov, môžete si ho objednať.